Spacious 3-Bedroom Home In A Gated Community
| Wi-Fi | Darmowy parking | Klimatyzacja |
| Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Spacious 3-Bedroom Home In A Gated Community Belém oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak UFPA Museu de Anatomia Humana e Funcional w maksymalnie 500 metrach.
Dom wakacyjny znajduje się w dogodnej lokalizacji, 5 km od lotniska Val De Caes, a atrakcje przyrodnicze, takie jak Amazoński ogród botaniczny Bosque Rodrigues Alves, są w 4 km. UFPA Geoscience Museum leży zaledwie 6 min piechotą stąd, a Estação das Docas jest w około 6 km. Do pobliskich popularnych atrakcji turystycznych należy Universidade Federal do Pará, w 750 metrach.
Spacious 3-Bedroom Home In A Gated Community z widokiem na ogród dysponuje tarasem.
Goście mogą zjeść posiłek w restauracji Trich Lava Jato, w niewielkiej odległości od willi. Ponadto w odległości 10 min spacerem znajduje się dworzec autobusowy UFPA.
- Lokalne atrakcje
- UFPA Geoscience Museum300 m
- Vila Container3,4 km
- Ruinas do Educandário Nogueira de Farias2,6 km
- Praca Milton Trindade2,7 km
- Museu Paraense Emílio Goeldi3 km
- Teatro Margarida Schivazappa3,8 km
- Universidade Federal do Pará500 m
- Galeria Theodoro Braga3,7 km
- Lotniska
- Lotnisko Val De Caes13 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Darmowy parking
- Przyjazny zwierzętom
- Stacja ładowania pojazdów elektrycznych
Usługi rekreacyjne
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Pralka
- Telewizor LCD
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko znajduje się Spacious 3-Bedroom Home In A Gated Community od lotniska Val De Caes?
Spacious 3-Bedroom Home In A Gated Community znajduje się 20 min jazdy od lotniska Val De Caes. - ❓
Czy Spacious 3-Bedroom Home In A Gated Community posiada bezprzewodowy internet?
Tak, Spacious 3-Bedroom Home In A Gated Community oferuje Wi-Fi.